Darbo valandos : Kontaktuose
  Telefonas : Kaunas Kalniečių g. +370 619 46265 Baltijos g. +370 620 20882 Jurbarkas +370 610 93957

Užsiregistravus internetu -20% kastracijoms ir sterilizacijoms

Užsiregistravus internetu taikoma 20% nuolaida sterilizacijoms ir kastracijoms.

Gyvūnas prieš operaciją turi būti neėdęs 12 valandų (vandenį gali gerti).

Atlikus operaciją pas mus visas pooperacinis periodas (vaistai, siūlų ištraukimas) Jums nieko nekainuos. 

 

 

Ar Jūsų katei buvo atlikta chirurginė procedūra? Nesvarbu, kad ir visai nesudėtinga, tačiau bet kokia operacija turi tam tikrą poveikį katei. Atminkite keletą dalykų kol Jūsų gyvūnas visiškai pagis.
Anestezija
Katėms atliekama anestezija beveik kiekvienos chirurginės procedūros metu. Po bendros nejautros Jūsų katė nesijaus visiškai gerai tą pačią dieną. Daugelis naminių gyvūnų gali netvirtai stovėti ant kojų, svirduliuoti ir gali atrodyti šiek tiek sutrikę. Pasistenkite, kad gyvūnas kelias ateinančias dienas būtų ramioje ir šiltoje aplinkoje. Tam tiktų nedidelis kambarys arba didesnis gardas skirtas gyvūnams. Tuomet jie gali netrukdomi ilsėtis ir bus apsaugoti nuo susižalojimo. Prisiminkite, kad gyvūno negalima šerti bei girdyti kol dar jis nėra pilnai atsigavęs po nejautros. Kuomet gyvūnas jau atrodo budrus pirmiausia pabandykite jam pasiūlyti vandens. Jei viskas atrodo gerai, tuomet po kelių valandų galite duoti nedidelį kiekį lengvai virškinamo maisto. Gali prireikti vienos ar keleto dienų kol Jūsų katė pradės įprastai ėsti.
Katės stebėjimas
Žinoma Jums reikia kruopščiai stebėti katę, kuriai buvo atlikta operacija. Kiekvieną dieną patikrinkite pjūvio vietą ir nedelsiant informuokite savo veterinarijos gydytoją jei pastebėsite kraujavimą, iširusią siuvimo vietą ar stiprų paraudimą. Nedidelis patinimas yra įprastas po daugelio operacijų, bet praneškite veterinarui jei Jums atrodo, kad jis stiprėja. Jei pastebėjote, kad Jūsų gyvūnas laižo ar drasko operuotą vietą tuomet Jums gali prireikti galvos gaubto. Paklauskite veterinarijos gydytojo ir jis Jums suteiks daugiau informacijos.
Aplinka
Net jei Jūsų katė įprastai reguliariai eina į lauką, kol pilnai pagis ji turėtų būti laikoma namuose. Daugelis veterinarijos gydytojų rekomenduoja naminių gyvūnų po operacijos neleisti į lauką mažiausiai savaitę. Žinoma tai priklauso nuo atliktos operacijos sudėtingumo. Katė turėtų būti laikoma švariai ir sausai. Jei pastebėjote, kad pjūvio vieta yra nešvari tuomet galite atsargiai nuvalyti odą su švelniu antiseptiku OCTENISEPT ir šiltu vandeniu.
Vaistai
Ar Jūsų katei buvo paskirti kokie nors medikamentai, kuriuos reikia vartoti pooperaciniu periodu? Perskaitykite vartojimo instrukciją (jeigu turite), jeigu iškilo kokių nors klausimų susijusių su vaistų dozavimu ar naudojimu susisiekite su veterinarijos gydytoju. Būtinai duokite visus katei paskirtus vaistus ir tiek laiko, kiek buvo numatyta, net jei matote žymų katės sveikatos pagerėjimą. Jūsų veterinarijos gydytojas paskyrė būtent tokį kiekį medikamentų kiek reikia gyvūnui.
Judėjimas
Mažiausiai savaitę, po daugelio operacijų, Jūsų katės fizinis aktyvumas turėtų būti apribotas. Dėl energingų žaidimų ir judėjimo gali įplyšti susiūta vieta, žinoma, dažniau pasitaiko patinimas ir pailgėjęs gijimas. Laikykite savo gyvūną atokiau nuo įprastų žaidimo vietų, tokių kaip aukštos draskyklės, lentynos ar karnizai. Po kai kurių operacijų, ypač po sudėtingų, fizinis aktyvumas gali būti griežtai ribojamas ir ilgesnį laiką. Paklauskite veterinarijos gydytojo ar Jūsų katei reikės apriboti judėjimą po operacijos. Jeigu kilo papildomų klausimų dėl rūpinimosi gyvūnais po chirurginės operacijos susiekite su mumis. Mes padėsime Jūsų gyvūnui saugiai ir kuo greičiau atsigauti po procedūros.
Veterinarijos gydytojas Paulius Morkūnas 865665633

2 Comments
  1. Bert

    Sveiki. Kada planuojat atlikti sterilacijas laparaskopijos būdu. Kokia numatoma kaina katei ir šuniui 8kg?

    • Paulius

      Laba diena planuojama sausio mėn. Kaina 60-70 eurų.

Comments are closed.