Darbo valandos : Kontaktuose
  Telefonas : Kaunas Kalniečių g. +370 619 46265 Baltijos g. +370 620 20882 Jurbarkas +370 610 93957

Naujienos

Kaip prižiūrėti gyvūną žiemą ?

Šaltis kelia pavojų ne tik žmogui – gyvūnui taip pat. Žiemą gyvūnams didelį pavojų kelia antifrizinis skystis, kuris yra saldoko skonio ir kvapo. Gyvūnams netyčia lyžtelėjus antifrizinio skysčio kyla pavojus jų gyvybei: valgomas šaukštas antifrizo gali numarinti (apie 7 kg) sveriantį šunį, o arbatinis šaukštelis yra mirtin

Skaityti toliau

Lėtinis inkstų nepakankamumas

Kad suprati ligos esmę pirmiausiai noriu pabrėžti ką sveiki inkstai veikia mūsų gyvūnų organizme.

Inkstai atlieka organizmui svarbias funkcijas:  gamina šlapimą – su šlapimu iš organizmo pašalinamos nuodingos medžiagos, vandens bei druskų perteklius; reguliuoja kraujo spaudimą;  padeda išsaugoti sveikus ir stiprius kaulus;  gamina hormoną eritropoetiną, kuris skatina raudonųjų kraujo kûnelių (eritrocitų) gamybą ir taip apsaugo organizmą nuo mažakraujystės.

Skaityti toliau

Netikras nėštumas

Netikras nėštumas, taip pat žinomas kaip iliuzinis nėštumas ar pseudo-nėštumas, yra šunų ir rečiau kačių būklė, kuri pasireiškia nesterilizuotoms patelėms (nepriklausomai nuo to ar jos buvo sukergtos, ar ne) pasireiškiant kai kuriems arba visiems tipiškiems nėštumo požymiams, kuomet jos tikrai yra nevaikingos. Gali pasireikšti pieno liaukų vystymasis (su pieno gamyba arba be jo), bet nesusilaukiama palikuonių.

Skaityti toliau

Balandžio mėnuo – Dantų mėnuo :)

  • dantų apnašų valymas ultragarsiniu skaleriu.
  • dantų trauki­mas ( pieninių, sugedusiu)
  • dantų kanalų gydymas,
  • burnos ert­mės susir­gimų gydymas, antibiotikų parinkimas.
  • Po sunkių burnos ertmės operacijų gyvūno stacionarizavimas.

Visais rūpimais klausimai galite konsultuotis tel 865665633

Skaityti toliau

Gyvačių lyties nustatymas

 

Gyvačių dauginimasis

 

Gyvačių lyties nustatymas

Šių roplių lyties nustatymas priklauso nuo gyvatės šeimos: jeigu tai smauglinė gyvatė, galima užčiuopti perbraukus zoną, esančia už kloakos. Jeigu tai žaltinė gyvatė, nustatoma vizualiai pagal

Skaityti toliau

Nauja Veterinarijos Klinika ir Reabilitacijos centras.

Atidarymo proga vakcinacijos tik 8 eurai.

O jūsų Gyvūno apžiūra NEMOKAMAI!!!

Džiugiai pranešame, kad nuo šiol mus galėsite rasti net dviejose Kauno vietose! Kalniečių g. 108 (kaip visada) ir Baltijos g.26! Naujajame erdviame padalinyje net 150kv , mes pasiūlysime ir naujas paslaugas Jūsų mylimiems augintiniams: Reabilitacijos centrą, kuriame gyvūnams bus taikomos vandens procedūros, lazerio terapija ir įvairios mankštos.

Atidarymo šventės metu Jūsų ir augintinių lauks vaišės bei siurprizai!!!

Skaityti toliau

Darbo laikas švenčių dienomis

Veterinarijos klinikos darbo laikas šventinėmis dienomis

24d. Nedirbame

25d. diena  9- 15val  Būtina išankstinė registracija

26d. diena  9- 15val  Būtina išankstinė registracija

31d    10 – 15val

Sausio 1 d. 11-16val  Būtina išankstinė registracija

Nedarbo metu pagalbos prašome kreiptis tel. +37065665633

Skaityti toliau

Karščio pavojai vasaros metu Jūsų gyvūnams.

Veterinarijos gydytojai primena, kad vasara toks metų laikas, kaip Jūsų augintiniai būna daug gryname ore, todėl atsiranda daug aplinkos pavojų, vienas iš jų tai vasaros karštis. Prasidėjus vasaros karščiams, reikia labiau pasirūpinti savo augintiniais, kaip tai padaryti gali patarti Jūsų veterinarijos gydytojas.

Skaityti toliau

Kas yra bendroji nejautra? Kaip ji atliekama?

Jūsų gyvūnas susirgo ir veterinarijos gydytojas informuoja jog jam reikės atlikti bendrąją nejautrą, kad galėtų išspręsti problemą. Taigi kas vyksta prieš atliekant nejautrą, jos metu ir po jos?
Yra dvi pagrindinės priežastys kodėl gyvūnui gali būti taikoma nejautra: kad jis būtų imobilizuotas (t.y. nejudėtų procedūros metu) ir kad nejaustų skausmo.
Nemalonių procedūrų metu gyvūnams turi būti kiek įmanoma labiau sumažinamas diskomfortas. Anestezija (reiškia “be jausmo”) leidžia gydytojui atlikti tai ką privalo per kiek įmanoma trumpesnį laiko tarpą be papildomos rizikos sukelti nemalonius pojūčius ar sužeidimus pacientui.

Skaityti toliau